Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Kierownik magazynu

Kierownik magazynuDla naszego klienta, znanej na całym świecie Grupy BOSCH prowadzimy obecnie proces rekrutacji do nowo otwieranej fabryki pod Goleniowem. Przedsięwzięcie to zakłada transfer części zakładu produkcyjnego ze Szwajcarii i otwarcie polskiego wydziału na powierzchni ponad 26.000 m2.
Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Lokalizacja: Łozienica k. Goleniowa (woj. zachodniopomorskie)

OFERUJEMY:
- Udział w projekcie typu greenfield, uruchomienie od podstaw nowego zakładu produkcyjnego
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Zatrudnienie w nowoczesnej organizacji

OBOWIĄZKI:
- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu (wejściowego i wyjściowego)
- nadzór nad utrzymywaniem sprzętu transportu wewnętrznego w stanie sprawności technicznej,
- nadzór nad kompletowaniem dokumentacji związanej z obrotem materiałowym dla celów rozliczeniowych,
- nadzór nad przeprowadzaniem inwentur magazynowych
- przestrzeganie treści zapisów i wykonywanie ustaleń wynikających z procedur systemu jakości i innych obowiązujących w firmie

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
- Praktyczna znajomość pracy magazynu w firmie produkcyjnej oraz programów magazynowych ERP (najlepiej Axapta)
- Zdolności organizacyjne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników (idealnie na magazynie)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: experts@lsj.pl w temacie wpisując: Kierownik magazynu #8211; Grupa BOSCH

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karol Świtelski 510 034 350.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)#8221;
Pensja:
Lokalizacja: Łozienica
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Kierownik magazynu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3763 razy | 09-05-2017