Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Kierownik Kontroli Jakości

Kierownik Kontroli JakościProgresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Główne zadania:
-Zarządzanie Laboratorium pomiarowym,
-Odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów,
-Kontrola wskaźników jakościowych,
-Tworzenie i opiniowanie dokumentacji,
-Kontakt z dostawcami, nadzór nad jakością dostaw i materiałów,
-Tworzenie standardów jakościowych dla nowych produktów, modyfikacja w istniejących

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne
-Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
-Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego,
-Praktyczna znajomość narzędzi jakości, narzędzi pomiarowych, także maszyn 3D,
-Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
-Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość,
-Zdolności komunikacyjne,
-Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Pensja:
Lokalizacja: Kluczbork, Praszka, Opole, Kędzierzyn Koźle
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Kierownik Kontroli Jakości może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4677 razy | 03-06-2015