Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Kierownik Budowy Bytom

Działająca w ramach KK Group - Firma KK Agencja Pracy Sp. z o. o. (nr licencji 11953) dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY

Miejsce pracy: Bytom, woj. Śląskie

Opis stanowiska:

  • Kierowanie robotami budowlanymi

  • Wykonywanie projektów budowlanych

  • Kosztorysowanie

  • Prowadzenie projektów

  • Zarządzanie podległym personelem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót/Kierownika Budowy - warunek konieczny

  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramu robót

  • Umiejętność obsługi programu AutoCad

  • Znajomość branży budowlanej w zakresie instalacji systemów sanitarnych, także w technologii basenowej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word, MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa plus premia

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, o zasięgu międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV poprzez formularz APLIKUJ:

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U.z 2002 r Nr.101,poz.926 z późn. zm."

Pensja:
Lokalizacja: Bytom
Firma: KK Group
Oferta pracy Kierownik Budowy Bytom może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4825 razy | 05-12-2015