Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Kierownik Apteki - Szczecin

Kierownik Apteki - SzczecinChronos Consulting jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloittes Technology Fast 500 EMEA. Firma cieszy się uznaniem na rynku pracy stałej i tymczasowej, a także outsourcingu rozwiązań informatycznych dla szeregu firm z listy Fortune 500. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

W związku z intensywnym rozwojem sieci sprzedaży naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
Zarządzanie podległym zespołem
Prowadzenie negocjacji handlowych
Osiąganie celów biznesowych prowadzonego oddziału
Utrzymywanie najwyższego poziomu obsługi

Wymagania:
Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
Uprawnienia do kierowania apteką
Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
Kreatywność, dynamizm i dobra organizacja pracy
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy:
Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
Karierę w stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Narzędzia pracy

Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Chronos Consulting
Oferta pracy Kierownik Apteki - Szczecin może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 5709 razy | 11-06-2013