Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca międzynarodowy C+E Niemcy 2300e - 2500e brutto

Kierowca międzynarodowy C+E Niemcy 2300e - 2500e bruttoKierowca międzynarodowy C+E- Niemcy- 2300e-2500e brutto +diety 12e/24e

MIEJSCE PRACY: 32278 Kirchlengern (Bielefeld)

OFERUJEMY:
-wynagrodzenie składające się z podstawy 2300e- 2500e brutto-zależy od systemu +12/24e diety codziennej
-umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
-płatne zakwaterowanie w pokoju na bazie 70#8364;/mies.
-nowoczesną flotę
-przestrzeganie czasu pracy kierowców
-podjęcie pracy od zaraz

WYMAGANIA:
-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
-prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

OPIS STANOWISKA:
-trasy dalekobieżne po Europie
-jazda autem typu naczepa furgonowa #8211; DB lub DAF
-praca w systemie 3/1 lub bez systemu
-przewóz i rozładunek mebli

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 515-58-48-28 lub email: praca@ger-land.eu
Pensja: 2300e- 2500e brutto + 12/24e diety codziennej
Lokalizacja: 32278 Kirchlengern
Firma: Gerland
Oferta pracy Kierowca międzynarodowy C+E Niemcy 2300e - 2500e brutto może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 452 razy | 19-04-2019