Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca Międzynarodowy C+E - Lipsk 3/1

Kierowca Międzynarodowy C+E - Lipsk 3/1Nr referencyjny: DEL-T/2017

OFERUJEMY:
#8226;wynagrodzenie składające się z podstawy 2000 brutto + 12/24 codziennej diety
#8226;legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
#8226;nowoczesną flotę
#8226;przestrzeganie czasu pracy kierowców
#8226;możliwość podjęcia pracy od zaraz
#8226;opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
#8226;komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
#8226;minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
#8226;prawo jazdy C+E, karta kierowcy
#8226;uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

OPIS STANOWISKA:
#8226;jazda autem typu naczepa #8211; Volvo FH
#8226;praca w systemie 3/1
#8226;trasy dalekobieżne, przewóz towarów na budowę
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Bergermann
Oferta pracy Kierowca Międzynarodowy C+E - Lipsk 3/1 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 451 razy | 15-12-2017