Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Kierowca międzynarodowy Belgia - Francja

Kierowca międzynarodowy Belgia - FrancjaEuropean Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla nowego klienta z Belgii Kierowców ciężarówek z kategorią CE.

Opis stanowiska pracy:
-Kandydat będzie pracował w charakterze kierowcy na trasie Belgia-Francja oraz Belgia-Holandia.
-Osoba będzie odpowiedzialna za transport żelaza.
-Ciężarówka będzie rozładowywana za pomocą dźwigu.
-Praca na dłuższy okres czasu
-Praca w systemie 6 tygodni/ 2 tygodnie

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki #8211; min.5 lat
- Dobra znajomość j. francuskiego. - Podstawowa znajomość j.angielskiego będzie zaletą.
- Dyspozycyjność do wyjazdu
- Kultura osobista

Oferta belgijskiego klienta:
- Belgijska umowa o pracę
- 60 h pracy tygodniowo
- 1934.94 euro netto miesięcznie
- Wypłaty tygodniowe
- Zapewnione zakwaterowanie
- Opłacone składki emerytalne, świadczenie urlopowe

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: AnnaEapl
Oferta pracy Kierowca międzynarodowy Belgia - Francja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

| Czytano 394 razy | 20-07-2017