Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca krajowy C+E- przyczepa z dźwigiem 2800 brutto

Kierowca krajowy C+E- przyczepa z dźwigiem 2800 bruttoMiędzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629
Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca krajowy C+E- przyczepa z dźwigiem- 2800 brutto + diety
Miejsce pracy: okolice Darmstadt

Opis stanowiska:
-transport towaru przyczepą z dźwigiem - materiały budowlane
-trasy krajowe po Niemczech
-praca na stałe

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy 2800Euro + diet
-niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
-wolne weekendy

Wymagania:
-doświadczenie w jeździe z przyczepą
-prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
-karta kierowy
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
-dbałość o powierzone zadania

Pensja:
Lokalizacja: Darmstadt
Firma: EU Workers
Oferta pracy Kierowca krajowy C+E- przyczepa z dźwigiem 2800 brutto może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 634 razy | 20-04-2018