Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca krajowy C+E- plandeka, 3/1, 2300 Euro

Kierowca krajowy C+E- plandeka, 3/1, 2300 EuroMiędzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca krajowy C+E- plandeka, 3/1, 2300Euro
Miejsce pracy: okolice Ulm
Opis stanowiska:
-transport towaru na paletach plandeką w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
-trasy dalekobieżne po Niemczech
-system 3-1

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy 2300E + diety + dodatki za sobotę
-niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne

Wymagania:
-prawo jazdy kategorii C+E
-karta kierowcy
-minimum roczne doświadczenie w transporcie na dużych zestawach z naczepą
-mocne podstawy języka niemieckiego do komunikacji z dyspozycją
-chęć do pracy
-punktualność i dbałość o powierzone zadania
-możliwość podjęcia pracy od zaraz

Pensja:
Lokalizacja: Ulm
Firma: EU Workers
Oferta pracy Kierowca krajowy C+E- plandeka, 3/1, 2300 Euro może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 410 razy | 06-02-2018