Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Kierowca kat.B

Kierowca kat.BInterima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko:
Kierowca kat. B
ilość wolnych miejsc: 1
Wejherowo, woj. pomorskie

Wymagania:
#8658; Oferta skierowana także do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
#8658; Prawo jazdy kat B., doświadczenie minimum 5 lat w prowadzeniu pojazdów
#8658; Przewóz osób niepełnosprawnych/dzieci niepełnosprawnych + przewóz osób busem
#8658; Umiejętność spokojnej, elastycznej i ekonomicznej jazdy busem niepowodującej choroby lokomocyjnej u przewożonych osób
#8658; Dbałość o sprzęt i powierzone mienie
#8658; Wykazywanie się empatią oraz zdolnością do jazdy z osobami niepełnosprawnymi
#8658; Brak nałogów
#8658; Posiadanie aktualnego badania lekarskiego dla kierowcy zawodowego oraz orzeczenia psychologicznego (istnieje również możliwość skierowania na badania przez firmę dla osób, które jeszcze nie posiadają tych zaświadczeń)

Obowiązki:
#8658; Język angielski mile widziany
#8658; Przewóz niepełnosprawnych dzieci i przewóz osób dorosłych na zlecenie ( również na wózkach inwalidzkich) na terenie Wejherowa i okolic (woj. pomorskie).

Oferujemy:
#8658; Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.30
#8658; Umowę o pracę na pełny etat na czas określony z możliwością jej ewentualnego przedłużenia
#8658; Miesięczne wynagrodzenie: do ustalenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@interima.pl wraz z załączeniem następującej klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Pensja: 2000 brutto
Lokalizacja: Wejherowo
Firma: Interima Polska
Oferta pracy Kierowca kat.B może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3654 razy | 21-02-2018