Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Kierowca kat. CE (k/m)

Kierowca kat. CE (k/m)Dla naszego niemieckiego Klienta, dużej firmy spedycyjnej z bazą w Kassel, poszukujemy doświadczonych Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - długie i krótkie trasy

Zakres obowiązków:

- Praca na stanowisku kierowcy kat. CE
- Kierowcy jeżdżą dla DPD i przewożą towar w kontenerach BDF

Wymagania:

- prawo jazdy kat. CE + wpis kod 95
- doświadczenie w pracy jako kierowca kat .CE
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- licencja na ADR (możliwość zrobienia kursu przed wyjazdem do pracy)
- doświadczenie w przewożeniu towarów na BDF - mile widziane ( firma zapewnia szkolenia dla Kandydatów którzy wcześniej nie jeździli na BDFach)
- karta kierowcy

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + diety

- dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
- zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora

Pensja:
Lokalizacja: Kassel
Firma: Cbs Butler Deutschland Gm
Oferta pracy Kierowca kat. CE (k/m) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4821 razy | 09-03-2015