Kanał RSS
Madziiiik20
Madziiiik20
dawid1234
dawid1234
Agencja Pracy Interstaff
Agencja Pracy
jakubwojdyga

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca kat. C+E 2500 EUR brutto+12-24 EUR diety

Kierowca kat. C+E 2500 EUR brutto+12-24 EUR dietyAgencja Brasco S.C. aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Kierowca kat. C+E (2500 EUR brutto+12-24 EUR diety)

Miejsce pracy: Nordlingen, Niemcy
Nr referencyjny: LKW/0317/P4U

Obowiązki:
- przewóz towarów na terenie Niemiec ( ciężarówka BDF);
- nowa floty samochodów marki MERCEDES;
- praca bez systemu;
- dalekie trasy na terenie Niemiec.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C+E;
- karta kierowcy;
- min. 2 lata doświadczenia na w.w. stanowisku;
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach;
- bezpośrednia spedycja, sprawdzona;
- zarobki 2500 EUR brutto + 12-24 EUR diety netto;
- pomoc w znalezieniu mieszkania;
- stabilne zatrudnienie;
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- bardzo dobry stan ciężarówek;
- ciuchy robocze;
Pensja:
Lokalizacja: Nordlingen
Firma: Brascorecruitment
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres mailowy: germany@brascorecruitment.pl W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: LKW/0317/P4U

brascorecruitment | Czytano 242 razy | 17-03-2017