Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Kierowca kat. C - dostawca, Belgia

Kierowca kat. C - dostawca,  Belgia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy transportowej  zajmującej się dystrybucją napoi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA kat. C - dostawca, Belgia

Opis stanowiska:

  • transport towarów między magazynem, a docelowymi klientami: puby restauracje, prywatni klienci

  • załadunek i rozładunek beczek z napojami i dostarczenie bezpośrednio do klienta

  • z racji specyfiki pracy - dobra kondycja fizyczna

 Wymagania:

  • doświadczenie jako kierowca min. 2 lata

  • dobra znajomość języka niderlandzkiego lub francuskiego

  • prawo jazdy kat. C + kod 95 - warunek konieczny

  • własny samochód - mile widziane

Oferujemy:

  • Stawka 11,19 EUR/h brutto + dodatek 1,39EUR/netto

  • bony żywnościowe w wysokości 6 EUR (1,09 - pokrywa pracownik)

  • pracę w godzinach 38-50h tygodniowo

  • pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością zatrudnienia na stałe

  • opiekę polskiego koordynatora

  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

  • dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku

  • premia roczna-  8.33%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)

 Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80EUR/tydzień

  • ubezpieczenie 7,5EUR / miesiąc (opcjonalnie)

Pensja:
Lokalizacja: Sint-Katelijne-Waver
Firma: Link2europe
Oferta pracy Kierowca kat. C - dostawca, Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 405 razy | 20-09-2017