Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Kierowca C+E w transporcie regionalnym, Belgia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E

w transporcie regionalnym,

Belgia

Opis stanowiska:

Przewóz towarów na terenie Belgii między magazynami firmy, lub przy dystrybucji produktów do supermarketów

W zależności od potrzeb pomoc przy rozładunku / załadunku ciężarówki.

 Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia na podanym stanowisku (mile widziane doświadczenie zdobyte poza granicami Polski)

prawo jazdy C+E - kod 95 w prawie jazdy warunek konieczny!

dobra znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego

karta kierowcy / cyfrowy tachograf

dyspozycyjność

znajomość czasów jazdy i odpoczynku i stosowanie się do nich

umiejętność podłączania i odłączania kontenerów

chęć podjęcia pracy na stałe

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

nadgodziny płatne dodatkowo

pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością pracy na stałe

opiekę polskiego koordynatora

dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

premie i dodatki wg prawodawstwa belgijskiego

dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku

premia roczna-  8.33%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)

Potrącane z wynagrodzenia:

koszty zakwaterowania: 80EUR/tydzień

ubezpieczenie 7,5EUR / miesiąc

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Link2europe
Oferta pracy Kierowca C+E w transporcie regionalnym, Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 385 razy | 26-05-2017