Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Kierowca C+E w transporcie regionalnym, Belgia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E

w transporcie regionalnym,

Belgia

Opis stanowiska:

Przewóz towarów na terenie Belgii między magazynami firmy, lub przy dystrybucji produktów do supermarketów

W zależności od potrzeb pomoc przy rozładunku / załadunku ciężarówki.

 Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia na podanym stanowisku (mile widziane doświadczenie zdobyte poza granicami Polski)

prawo jazdy C+E - kod 95 w prawie jazdy warunek konieczny!

dobra znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego

karta kierowcy / cyfrowy tachograf

dyspozycyjność

znajomość czasów jazdy i odpoczynku i stosowanie się do nich

umiejętność podłączania i odłączania kontenerów

chęć podjęcia pracy na stałe

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

nadgodziny płatne dodatkowo

pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością pracy na stałe

opiekę polskiego koordynatora

dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

premie i dodatki wg prawodawstwa belgijskiego

dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku

premia roczna-  8.27%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)

Potrącane z wynagrodzenia:

koszty zakwaterowania: 80EUR/tydzień

ubezpieczenie 7,5EUR / miesiąc

SUPER OFERTA!
Nie masz doświadczenia na tym stanowisku? Poleć nam kogoś, kto ma!

Nie szukasz już pracy? Poleć nam kogoś, kto szuka!
Zapłacimy aż 150 zł za każdą poleconą osobę, która zostanie zatrudniona na stanowisku KIEROWCY C+E i przepracuje minimum 1 miesiąc.
Polecasz - zarabiasz! Bez żadnego wysiłku!

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Link2europe
Oferta pracy Kierowca C+E w transporcie regionalnym, Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 344 razy | 28-03-2017