Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Kierowca C+E (Polska)

Kierowca C+E (Polska)Agencja Pośrednictwa Pracy Hayat sp. z o.o. (nr. KRAZ 14840) poszukuje dla swojego klienta w Polsce pracowników na stanowisko:
Kierowca C+E
Miejsce pracy: Żelazna koło Opola, woj. opolskie.
Zakres obowiązków:
#8226;Praca na ciągniku siodłowym Volvo+2 naczepy: wywrotka do materiałów sypkich i naczepa niskopodłogowa do przewożenia maszyn I gabarytów.
#8226;Praca wyłącznie na tereni Polski w firmie budowlanej przy dowożeniu materiałów na miejsce budowy. Codziennie powrót na bazę.
Wymagania:
#8226;Prawo jazdy C+E.
#8226;Kurs na przewóz rzeczy.
#8226;Karta kierowcy.
#8226;Aktualne badania lekarskie.
#8226;Doświadczenie na podobnym stanowisku.
#8226;Komunikatywna znajomość języka polskiego.
Oferujemy:
#8226;Umowa zlecenie.
#8226;Wynagrodzenie 3000zł/ netto miesięcznie.
#8226;Praca w pełnym wymiarze ( zgodnie z czasem pracy kierowcy) od pn-pt, czasem w soboty
#8226;Darmowe zakwaterowanie.

Pensja:
Lokalizacja: Opole
Firma: Hayat Sp. z o.o.
Oferta pracy Kierowca C+E (Polska) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

| Czytano 4013 razy | 10-03-2017