Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca c+e Niemcy

Kierowca c+e NiemcyNie jesteś zadowolony z obecnej pracy? Wykorzystaj szansę i wybierz się do pracy w Niemczech!

Z Silverhand znajdziesz sprawdzoną ofertę pracy zgodną z Twoimi oczekiwaniami!

SILVERHAND Agencja Zatrudnienia (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822) jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników technicznych z komunikatywną znajomością języka kraju przyjmującego.

Bezpłatne usługi tłumaczenia CV, gwarancja wypłacalności firm, z którymi współpracujemy oraz stały kontakt z biurem w Polsce to powody, dla których warto Nam zaufać!

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech szukamy osoby na stanowisko:

KIEROWCA

(NIEMCY)

Nr ref. PR4/19L/1068

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt am Main

Data rozpoczęcia: od zaraz

Zakres zadań:

- praca w transporcie międzynarodowym (Niemcy, Austria, Europa)

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta

- doświadczenie w transporcie międzynarodowym

- prawo jazdy kat. C+E

- dbanie o dobry wizerunek firmy

- chęć i zaangażowanie w pracę

Oferta:

- zatrudnienie na warunkach niemieckich

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stały kontakt z biurem w Polsce

- nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Usługa dodatkowa:

Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Składanie aplikacji:

Zapraszamy do składania aplikacji! Zatrudniamy przez cały czas!

Nie odbieramy telefonów, wyślij SMS, oddzwonimy w ciągu 24H!
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pracadlaciebie
Oferta pracy Kierowca c+e Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 524 razy | 19-07-2014