Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca C+E - Niemcy 3/1 lub 4/1 do 2500 netto

Kierowca C+E - Niemcy 3/1 lub 4/1 do 2500 nettoBERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca C+E - Niemcy #8211; 3/1 lub 4/1 do 2500#8364; netto!

Miejsce pracy: 58511 Ludenscheid (obok Dortmundu)
Nr referencyjny: DEL-EK/2017

OFERUJEMY:
#8226; wynagrodzenie 1750-2500#8364; netto zależne od systemu i klasy podatkowej
#8226; legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
#8226; nowoczesną flotę
#8226; przestrzeganie czasu pracy kierowców
#8226; możliwość podjęcia pracy od zaraz
#8226; opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
#8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (dyspozytor)
#8226; minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
#8226; prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
#8226; jazda autem typu naczepa #8211; MAN, Scania, DAF
#8226; transport narodowy na terenie Niemiec
#8226; praca w systemie 3/1 lub 4/1
#8226;przewóz stali, artykuły z papieru, towar na paletach
Pensja: do 2500 EUR netto
Lokalizacja: Ludenscheid (obok Dortmundu)
Firma:
Oferta pracy Kierowca C+E - Niemcy 3/1 lub 4/1 do 2500 netto może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 502 razy | 08-08-2017