Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Kierowca c+e

Kierowca   c+eKierowca kat. C+E

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierowcy kat. C+E
Miejsce pracy: Niemcy_Berlin

Zakres obowiązków:
prowadzenie pojazdu (ciągnik + naczepa) na trasie wytyczonej przez dyspozytora transportu z zachowaniem zgodnych z przepisami przerw i postojów. Rozładunek i załadunek art. spożywczych

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E, ważną elektroniczną kartę kierowcy,
- Uprawnienia ADR mile widziane
- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w rozwożeniu artykułów spożywczych,
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu min. podstawowym

- Dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia,
- Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie,
- Odpowiedzialność, rzetelność, lojalność.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie/stawki niemieckie
- Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
- zakwaterowanie na terenie Niemiec
- Dogodne warunki zjazdów do Polski - 3/1 lub inne

Osoby zainteresowane/ spełniające warunki prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: sekretariat@gerpol-office.eu z dopiskiem Kierowca.
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: GERPOL-LOGIC
Oferta pracy Kierowca c+e może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4653 razy | 24-07-2015