Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Kierowca C+E , Belgia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta -  jednej z największych belgijskich firm logistycznych DISTRILOG zatrudniającej około 400 pracowników w 6 magazynach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Opis stanowiska:

Przewóz towarów do klientów firmy na trasie baza(magazyn) - markety, oraz między wewnętrznymi magazynami firmy. W ciągu dnia trasę pokonać trzeba będzie kilkakrotnie. W zakres obowiązków wchodzi również pomoc przy załadunku i rozładunku przyczep. Stabilna praca od poniedziałku do piątku z zakwaterowaniem na terenie Belgii. .

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w zawodzie kierowcy

  • prawo jazdy C+E - kod 95 w prawie jazdy warunek konieczny!

  • dobra znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego

  • karta kierowcy/cyfrowy tachograf

  • dyspozycyjność

  • mile widziany własny samochód

  • doświadczenie w trasach na terenie Belgii - dodatkowy atut!

Oferujemy:

  • 11,52 EUR/h brutto plus dodatek 1,39 EUR netto/h

  • bony żywnościowe 5,58EUR/dzień pracy (wkład własny pracownika 1,12EUR) - przysługują po przepracowaniu 3 miesięcy w firmie

  • możliwość pracy na długi okres czasu

  • opiekę polskiego koordynatora

  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

  • premie i dodatki wg prawodawstwa belgijskiego

  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

  • dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku

  • premia roczna-  8.27%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)

  • 40 - 60 godzin pracy w tygodniu

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80EUR/tydzień

  • ubezpieczenie 7,5EUR / miesiąc

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Link2europe
Oferta pracy Kierowca C+E , Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 319 razy | 28-03-2017