Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca autobusu różnego rodzaju linie

Kierowca autobusu różnego rodzaju linieAgencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA AUTOBUSU
RÓŻNEGO RODZAJU LINIE
LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE
FLIXBUS
LINIE TURYSTYCZNE WOŻENIE KLIENTÓW NA LOTNISKO I Z LOTNISKA

Miejsce pracy: różne landy i miasta w Niemczech np:
Monachium, Landshut, Rosenheim, Erding, Ochsenhausen, Biberach, Freiburg, Burghausen, Coburg, Wurzburg, Norymberga, Erlangen, Simmern i inne
Dla kierowców posługujących się komunikatywnym językiem niemieckim podejmiemy się poszukiwania miejsca pracy w wybranym przez kandydata mieście.

Oferujemy:
#8226;Pracę na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
#8226;Zatrudnienie u bezpośredniego pracodawcy ( przedsiębiorstwo komunikacyjne) lub za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej
#8226;Umowę o pracę na czas określony (z 6-miesięcznym okresem próbnym)
#8226;Wynagrodzenie uzależnione od pracodawcy i umiejętności np.: od 13- 17 Euro brutto na godzinę przy gwarantowanych od 35 do 40 godzin pracy miesięcznie, plus ewentualne diety ( od 12 do 24 Euro/ dzień pracy). Nadgodziny, kursy w weekendy, dni wolne od pracy oraz święta płatne dodatkowo wg. niemieckiego kodeksu pracy.
#8226;Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę: odpłatne. Niektórzy z pracodawców opłacają 1 miesiąc zakwaterowania, inni opłacają 50 % przez pierwsze 3 miesiące.
#8226;Odpowiedni standard zakwaterowania np. osobne, umeblowane mieszkania
#8226;Przeszkolenie
#8226;Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne.
#8226;Płatny urlop.
#8226;Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.
#8226;Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych. Jeżeli chcą Państwo pracować na terenie Niemiec wystarczy do nas zadzwonić. Razem z Państwem na bazie Państwa oczekiwań, kwalifikacji i znajomości języka obcego ustalimy, która z ofert Państwu najbardziej pasuje.

Obowiązki:
#8226;Przewóz osób na trasach miejskich, podmiejskich, trasach turystycznych w zależności od oferty
#8226;Ewentualna sprzedaż biletów
#8226;Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
#8226;Dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:
#8226;Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej. Niektórzy z pracodawców akceptują osoby ze słabą znajomością języka niemieckiego.
#8226;Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E ( w zależności od pracodawcy) , kod 95, karta kierowcy
#8226;Niekaralność
#8226;Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu #8211; warunek obligatoryjny
#8226;Własny samochód (mile widziany)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Kierowca autobusu różnego rodzaju linie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 514 razy | 08-08-2018