Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Kierowca autobusu

Kierowca autobusuAgencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
KIEROWCA AUTOBUSU #8211; LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE

Miejsce pracy: Niemcy, Feuchtwangen, Memmingen, Lauf, Hersbeck, Reutlingen, Amberg

Oferujemy:
#8226;Pracę na pełny etat plus nadgodziny
#8226;Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
#8226;Wynagrodzenie: 12.09 Euro brutto na godzinę przy gwarantowanych 166, 83 godzinach pracy miesięcznie. Nadgodziny płatne dodatkowo - 20% stawki godzinowej. Realny, miesięczny czas pracy wynosi ok. 200 godzin (łącznie z nadgodzinami)
#8226;Comiesięczna premia po podpisaniu umowy w wysokości 50 Euro
#8226;Pracodawca ponosi koszty związane z wymianą polskiego prawa jazdy na niemieckie, wyrobieniem kodu 95 oraz karty kierowcy w Niemczech
#8226;Pracodawca prowadzi system zmiennego czasu pracy. Każda ewentualna godzina wolna pomiędzy kursami płatna w wysokości 1 Euro
#8226;Pracodawca gwarantuje szkolenia wstępne, płatne wg. stawki godzinowej
#8226;Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
#8226;Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
#8226;Płatny urlop. Dodatkowo płatne bonusy Bożonarodzeniowe i urlopowe
#8226;Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
#8226;Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych
#8226;Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Obowiązki:
#8226;Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich
#8226;Sprzedaż biletów
#8226;Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:
#8226;Dobra, komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
#8226;Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E, kod 95, karta kierowcy
#8226;Niekaralność
#8226;Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu #8211; warunek obligatoryjny
#8226;Własny samochód #8211; warunek konieczny
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Kierowca autobusu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 806 razy | 16-11-2017