Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Key Account Manager

Key Account ManagerFirma jako Lider na rynku oferuje swoim Klientom rozwiązania z zakresu HR i Employer Brandingu.

Aktualnie do naszego zespołu sprzedaży poszukujemy zaangażowanych pracowników z innowacyjnym podejściem do budowania relacji biznesowych.

Brzmi ciekawie? Czujesz, że to może być praca dla Ciebie? - dołącz do Nas :)

KEY ACCOUNT MANAGER

Twoje zadania to:
#8226; Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientem biznesowym
#8226; Zorientowanie na realizację założonych zadań i celów sprzedażowych
#8226; Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań z obszaru Employer Brandingu
#8226; Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami

Jesteś idealnym Kandydatem jeśli posiadasz:
#8226; bardzo dobre umiejętności interpersonalne
#8226; umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientem
#8226; doświadczenie w sprzedaży B2B
#8226; umiejętność wykorzystania technik sprzedaży w praktyce
#8226; zainteresowania ukierunkowane na branżę HR i EB

Co możemy Ci zaoferować?
#8226; stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
#8226; atrakcyjne wynagrodzenie (+system premiowy) - średnie wynagrodzenie na poziomie 6-8 tys. zł
#8226; świetną atmosferę pracy w zespole zaangażowanych pracowników
#8226; pracę w centrum Warszawy przy stacji metro Daszyńskiego
#8226; spotkania integracyjne, konkursy z nagrodami
#8226; możliwość korzystania z szerokiej bazy kursów i szkoleń
a do tego mamy pyszną kawę, piłkarzyki i BILARD :)

Nie czekaj! Prześlij nam swoje CV na adres: hr@gowork.pl! Pamiętaj o załączeniu poniższej klauzuli.

1. Administratorem danych osobowych kandydatów jest Serwis Pracy sp. z o.o. (ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa).
2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez iod@gowork.pl
3. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych #8211; zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
4. Odbiorcą danych osobowych kandydatów będzie Andrzej Kosieradzki (ul Starowiejska 172, 08-110 Siedlce).
5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub wcześniej do momentu wycofania zgody przez kandydata.
6. W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa:
a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
b) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
c) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
7. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Gowork
Oferta pracy Key Account Manager może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 2926 razy | 10-12-2018