Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Kasjer/Kasjerka Dąbrowa Górnicza

Kasjer/Kasjerka Dąbrowa GórniczaPERSONNEL SOLUTIONS - jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w hipermarkecie na stanowisku:

KASJER / SPRZEDAWCA

lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Wymagania:

Ukończone 18 lat
Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi
Komunikatywność
Dyspozycyjność

Obowiązki:

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
Obsługa kasy fiskalnej
Oferujemy:
Elastyczny grafik pracy
Gwarancja terminowych comiesięcznych wypłat
Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
Szkolenia stanowiskowe
Miłą atmosferę

WYNAGRODZENIE:

7.50 brutto/h - stawka dla osoby uczącej się z ważną legitymacją szkolną lub studencką

6.80 brutto/h - stawka dla osoby bez ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv oraz o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Pensja:
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Firma: Personnel Solutions
Oferta pracy Kasjer/Kasjerka Dąbrowa Górnicza może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4973 razy | 30-07-2014