Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Kasjer / Sprzedawca

Kasjer / SprzedawcaProgresso dla swojego Klienta, międzynarodowego centrum handlowo-dystrubucyjnego z branży papierniczej (art. szkolno-biurowe), poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
C.H. Magnolia

Główne obowiązki:
-zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
-obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
-rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:
-minimum rok doświadczenia na powyższym stanowisku - mile widziane,
-dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
-wysoka kultura osobista i nastawienie na klienta,
-odpowiedzialność i zaangażowanie.

Co oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-pracę w międzynarodowym środowisku,
-szkolenia stanowiskowe.

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Kasjer / Sprzedawca może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4927 razy | 28-05-2015