Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
dzida58
dzida58
Duijndam
Duijndam
prajyer
prajyer
Wiktor Szulc
Wiktor Szulc
Aktualności

Najniższa krajowa 2016

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Holandia >> Dam pracę

Kapitan, sternik, żeglarz - Holandia barki, wody śródlądowe

Kapitan, sternik, żeglarz - Holandia barki, wody śródlądoweAgencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim oraz holenderskim rynku usług HR od 2006 r.
Główna siedziba mieści się w Roosendaal. Do tej pory powstały w Polsce oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu.
Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z regionu Polski oraz Holandii.

Aktualnie dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy osoby na stanowiska:
- kapitan (wody śródlądowe)
- sternik (wody śródlądowe)
- żeglarz (wody śródlądowe)
Praca na barkach przewożących paliwa.

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego
- co najmniej kilku letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- przesłanie CV w języku polskim

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ciekawą pracę w miłej atmosferze
- umowę agencyjną na podstawie ABU CAO


Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji:
1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23, 24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
2. Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.
Pouczenie:
Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Pensja: do uzgodnienia
Lokalizacja:
Firma: Agencja Pracy Pollux
Kontakt
Oferta pracy Kapitan, sternik, żeglarz - Holandia barki, wody śródlądowe może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

pollux.krzysztof | Czytano 776 razy | 11-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2016 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica