Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

It manager

It managerDla naszego Klienta, przedsiębiorstwa działającego m. in. w branży konstrukcji stalowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

IT Manager
Lokalizacja: Szczecin

Wymagania:
wykształcenie wyższe na kierunku IT lub doświadczenie w branży pokrewnej
doświadczenie w zarządzaniu działem IT
wiedza z obszaru rynku komercyjnego
doświadczenie SAP/ERP
znajomość Windows Server
znajomość sprzętu sieciowego (serwery, routery itp.)
znajomość przepisów z zakresu własności i technologii informatycznych
znajomośc języka ang. min. na poziomie B2
znajomość baz danych (SQL, DB2, Oracle itp.)
znajomość CAD/CNC będzie niewątpliwym atutem

Obowiązki kandydata:
zarządzanie projektami IT
przygotowanie, utrzymanie i rozdział budżetu rocznego dla działu IT
kontrola i zarządzanie budżetami oraz umowami
zarzadzanie kontraktami z dostawcami zewnętrznymi
optymalizacja budżetu
rozwój polityki zarządzania ryzykiem
opracowanie i utrzymanie matrycy kompetencji oraz opisu ról dla modeli biznesowych
opracowanie i utrzymanie polityki bezpieczeństwa/IS-Policy
szkolenie pracowników (w oparciu o HSE)
BCM (Business Continuity Management/Strategy/Documentation)
Opracowanie strategii I dokumentacji postepowania w sytuacjach awaryjnych
Koordynacja audytami wewnętrznymi (w oparciu o dział zarządzania jakością)

Nasz Klient oferuje:
stabilne zatrudnienie
możliwość rozwoju zawodowego
szeroki pakiet medyczny (m.in. prywatna opieka medyczna)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy It manager może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4415 razy | 04-10-2015