Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Inżynier spawalnik

Inżynier spawalnikDla naszego klienta - firmy z lokalizacją w Szczecinie, działającej w branży produkcji konstrukcji stalowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SPAWALNIK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-opracowywanie i wdrażanie technologii spawania
-nadzór nad dokumentacją techniczną
-weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych, egzaminowanie spawaczy
-bezpośredni nadzór oraz wsparcie inżynieryjne dla wyrobów spawanych
-bieżąca współpraca ze spawaczami, głównym spawalnikiem oraz nadzorem produkcji
-udział w przygotowywaniu i realizowaniu technicznych projektów inwestycyjnych

PRACODAWCA OFERUJE:
-stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie
-pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
-duże możliwości rozwoju zawodowego

WYMAGANIA:
-wykształcenie wyższe techniczne o specjalizacji spawalnictwo
-dyplom IWE lub EWE lub pokrewny
-znajomość norm EN ISO 3834-2, EN 1090-1/-2, EN 287-1 / EN ISO 9606-1,
EN ISO 15614-1,
-min. 3 letnie doświadczenie zdobyte w firmach produkcyjnych na podobnym stanowisku
-umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów
-umiejętność kalkulacji procesów spawalniczych oraz znajomość doboru optymalizacji procesów spawalniczych
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
-podstawowa znajomość programu Auto Cad
-dobra znajomość języka angielskiego
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Inżynier spawalnik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4447 razy | 19-11-2015