Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Inżynier Produkcji

Inżynier ProdukcjiNasz Klient to międzynarodowa renomowana firma produkcyjna operująca w sektorze spożywczym. W Polsce zatrudnia ok. 480 pracowników. Główna działalność to składowanie, wytłaczanie, rafinowanie nasion oleistych, oraz handel i składowanie zbóż.
W związku z rozwojem biznesu poszukujemy dla Klienta kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Szamotuły
Nr ref. IP/SZA/2014

Rola: kompleksowe wsparcie dla menedżerów wydziałów w zakresie efektywności i bezpieczeństwa i płynności produkcji. Działania związane z identyfikowaniem i realizacją działań naprawczych I doskonalących w całym cyklu produkcyjnym z szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i kosztów.

Zadania:
Podejmowanie działań prewencyjnych, naprawczych, doradczych w problematycznych przypadkach na produkcji
Raportowanie i reagowanie na szkody, błędy, niezgodności wynikłe z nieodpowiedniego podejścia do wymagań jakości i bezpieczeństwa
Raportowanie i reagowanie na szkody, błędy, niezgodności wynikające z nieprzestrzegania zasad i przepisów bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
Projektowanie i wdrażanie zmian w procesach produkcyjnych podnoszących bezpieczeństwo i efektywność pracy
Zarządzanie współpracą z partnerami i innymi działami firmy w zakresie określonych procesów, zadań, projektów
Podejmowanie działań związanych z oceną ryzyka i audytem pod kątem spójności z obowiązującymi przepisami oraz regulacjami korporacyjnymi
Prowadzenie projektów inżynieryjnych przez wszystkie fazy - od koncepcji, przez planowanie, kosztorysowanie, akceptację, po wdrożenie. Osoba odpowiada za projekty małej i średniej skali, toczące się w zakładzie
Dopilnowanie spójności nowych instalacji z wymaganiami obowiązujących przepisów i regulacji
Przestrzeganie zasad bhp i przepisów sanitarnych
Doskonalenie techniczne procesów i linii technologicznych, usprawnianie i nadzór procesów produkcyjnych
Optymalizowanie zasobów - kosztów, materiałów, wyposażenia i maszyn
Troska o terminowość realizacji projektów
Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji
Doradzanie w obszarze operacji i utrzymania produkcji

Oczekiwania:
Wyższe wykształcenie opcjonalnie o profilu: chemia, zarządzanie procesem produkcyjnym, inżynieria mechaniczna lub podobne
Minimum 2 lata doświadczenia w inżynierii produkcji, zarządzaniu procesem i / lub zarządzaniu projektem w środowisku produkcyjnym
Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją
Sprawna obsługa pakietu MS Office; pożądana znajomość Maximo & Impact
Wysokie umiejętności komunikacyjne
Kompetencje rozwiązywania problemów i organizacyjne
Elastyczne podejście i gotowość do pracy w warunkach wyzwania
Nastawienie na wynik; pozytywna postawa

Oferta:
Umowa o pracę
Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o silnej pozycji rynkowej
Środowisko pracy i projekty pozwalające na innowacyjność i kreatywność
Udział w ambitnych projektach
Możliwość rozwoju i ścieżki kariery
Atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia dodatkowe
Osoby zainteresowane są proszone o przesyłanie CV na adres: j.socha@sferahr.pl

wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz klauzulą:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez SFERA HR Sp. z o. o.”.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Jsocha
Oferta pracy Inżynier Produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

| Czytano 5072 razy | 21-07-2014