Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Inżynier jakości z językiem niemieckim

Inżynier jakości z językiem niemieckimDla naszego Klienta, dużej firmy międzynarodowej z branży motoryzacyjnej, szukamy odpowiednich kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:
#61485;prowadzenie zagadnień jakościowych oraz dokumentacji technicznej
#61485;przeprowadzanie audytów wewnętrznych procesów produkcyjnych
#61485;rozpatrywanie reklamacji i rozwiązywanie problemów jakościowych
#61485;współpraca z działem technicznym
#61485;utrzymywanie kontaktu z Klientem niemieckojęzycznym
#61485;sporządzanie dokumentacji dla działów

Wymagania:
#61485;wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
#61485;doświadczenie na podobnym stanowisku
#61485;dobra znajomość języka niemieckiego #8211; wymóg konieczny

Oferujemy:
#61485;stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem międzynarodowym z branży motoryzacyjnej
#61485;forma zatrudnienia umowa o pracę
#61485;możliwość rozwoju poprzez szkolenia zawodowe
#61485;benefity pozapłacowe m.in. karnet na basen i siłownie, kursy angielskiego i wiele innych
#61485;stałe godziny pracy
Pensja:
Lokalizacja: Goleniów
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Inżynier jakości z językiem niemieckim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3598 razy | 22-08-2017