Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Inżynier ds. wsparcia klienta

Inżynier ds. wsparcia klientaDla Naszego Klienta, szwedzkiej firmy zajmującej się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego, produkującej w Szczecińskim oddziale między innymi stacje do ładowania samochodów elektrycznych, stacje do ogrzewania postojowego oraz panele dystrybucyjne energii elektrycznej, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin - Prawobrzeże

Zakres obowiązków:
-Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
-Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
-Posprzedażowa obsługa klienta
-Wsparcie realizacji planów sprzedażowych
-Rozwiązywanie problemów klientów we współpracy z działem technicznym

Wymagania:
-Wykształcenie techniczne (wykształcenie elektryczne będzie atutem)
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-Znajomość języka angielskiego (dobra - prowadzenie konwersacji, konsultacji telefonicznych, czytanie instrukcji technicznych).
-Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
-Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
-Umiejętność rysowania prostych schematów elektrycznych w programie AutoCad.
-Dodatkowym atutem będzie posiadanie zainteresowań w dziedzinie motoryzacji (samochody elektryczne).

Oferta:
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Przyjazna atmosfera i warunki pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet sportowy, medyczny
-Możliwość uczestnictwa w prężnym rozwoju firmy

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Inżynier ds. wsparcia klienta może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4290 razy | 30-01-2016