Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Inżynier ds. technicznych

Inżynier ds. technicznych Biuro Rekrutacji Pracowników Actio-HR SP.z.o.o dla Naszego Klienta światowego koncernu działającego m. in. w branży tworzyw sztucznych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Numer referencyjny: PPP/10/14

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie procesu produkcyjnego oraz:
kalkulacje kosztów produkcji,
dobór odpowiednich surowców do projektowanych produktów,
analizę wymagań Klientów,
kontakt z klientem w sprawie ustaleń projektowych,
analizę wykonalności,
współpracę z Działem Zakupów odnośnie doboru surowców,
nadzór nad kalkulacjami kosztów produkcji wykonywanymi w Dziale Produkcji.
Wymagania:
wykształcenie minimum wyższe techniczne,
mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych,
komunikatywna znajomość języka angielskiego (chęć dodatkowej nauki w razie mniejszej znajomości)
biegła obsługa programów MS Office (przede wszystkim Excel),
umiejętność obsługi programu typu CAD, (skrótowe rysunki techniczne)
umiejętność analitycznego myślenia,
kreatywność związana z podejmowaniem decyzji,
rzetelność wykonywanych działań,
Oferujemy:
pracę w stabilnej o światowym zasięgu firmie,
atrakcyjne warunki zatrudnienia (oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony) i wynagrodzenia,
warsztaty szkoleniowe pozwalające podwyższenie kwalifikacji zawodowych (w kraju i zagranicą),
wyjazdy do zagranicznych oddziałów firmy,
pracę w dobrze wyszkolonym zespole technicznym i miłej atmosferze.
Firma: Actio-HR
Oferta pracy Inżynier ds. technicznych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4823 razy | 07-11-2014