Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

Instruktor Żeglarstwa/Młodszy Instruktor Żeglarstwa

Instruktor Żeglarstwa/Młodszy Instruktor ŻeglarstwaFundacja Ocean Marzeń skupia swoje działania na odkrywaniu wśród chłopców i dziewcząt z Rodzinnych Domów Dziecka ich silnych stron, tak by w życiu codziennym realizowali swoje marzenia i osiągali zamierzone cele, mając ze sobą bogaty bagaż doświadczeń, zdobytych na pokładzie niejednego jachtu i żaglowca. To właśnie na jeziorze, morzu, czy oceanie odkryją nowe możliwości, znajdą nowych przyjaciół, a także nauczą się pracy w grupie, gdzie zaufanie i odpowiedzialność stanowi podstawę codziennego życia.

Poszukujemy:
Instruktorów Żeglarstwa/Młodszych Instruktorów Żeglarstwa

Zakres obowiązków:
Prowadzenie rejsów z dziećmi w czasie wakacji,
Opieka nad uczestnikami rejsów,
Współpraca z Zarządem Fundacji,
Dbanie o dobry wizerunek Fundacji.
Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie, oraz rozpoczęte studnia,
Patent min. Żeglarza Jachtowego
Patent Instruktorski,
uprawnienia Wychowawcy Kolonijnego, lub Kierownika Placówek Kolonijnych,
Umiejętności pracy w zespole,
Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
Ciekawą praktykę w młodym i dynamicznie działającym zespole,
Wynagrodzenie za odbyte rejsy.
Pensja:
Lokalizacja: Olsztyn, Giżycko, Węgorzewo
Firma:
Oferta pracy Instruktor Żeglarstwa/Młodszy Instruktor Żeglarstwa może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3562 razy | 24-02-2012