Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Informatyk Wdrożeniowiec

Informatyk WdrożeniowiecFirma Suprowicz i Partnerzy dla Swojego Klienta firmy komputerowej zajmującej się kompleksową obsługą informatyczną małych i średnich firm - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Obsługa przydzielonej grupy stałych klientów
Serwis programów użytkowych, serwis komputerów PC i peryferiów, serwis sieci komputerowych LAN
Konsultacje telefoniczne i osobisty kontakt z klientem odnośnie użytkowania systemów komputerowych oraz ich konfiguracji i rozbudowy
Pośrednictwo pomiędzy klientem a działem handlowym oraz serwisem sprzętowym

WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Bardzo dobra znajomość sprzętowa i programowa środowiska PC/WIN XP/7
Znajomość baz danych opartych na MS SQL, Oracle, Firebird
Znajomość systemów serwerowych serii Windows 2000/3/8 Server
Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność
Udokumentowane (min. 1 rok) doświadczenie we wdrażaniu programów fakturowo-magazynowych, kadrowo-płacowych lub F-K

OFERUJEMY:
Umowę o pracę i system prowizyjny
Praca na samodzielnym stanowisku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres

rekrutacja05@suprowicz.pl

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
Pensja:
Lokalizacja: Łódź
Firma:
Oferta pracy Informatyk Wdrożeniowiec może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 9515 razy | 04-07-2011