Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Idealna praca dla uczniów i studentów

Idealna praca dla uczniów i studentówFallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny

OFERUJEMY:
Pracę od poniedziałku do piątku pomiędzy 15:00 - 21:00 plus dowolnie wybrana sobota w miesiącu
Podstawa min. 11 zł/h + wysokie prowizje!
Bogaty pakiet szkoleń
Przyjazną atmosferę
Umowę zlecenie
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Pracę na Pradze Południe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Telefoniczna sprzedaż produktów z branży wydawniczej
Profesjonalna obsługa Klienta

WYMAGANIA:
Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem
Dobra dykcja
Podstawowa znajomość obsługi komputera
Wysoka kultura osobista

Zapraszamy do Współpracy!
Pensja: 11 zł/h + wysokie prowizje
Lokalizacja: Warszawa, Legionowo, Piaseczno, Marki, Otwock, Płońsk, Płock, Siedlce, Ciechanów, Ostrołęka, Pułtusk, Mińsk Mazowiecki
Firma: Fallwork
Oferta pracy Idealna praca dla uczniów i studentów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 26112 razy | 24-02-2013