Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Hydraulik Team 2 osoby

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych

  • poprawne odczytywanie rysunków roboczych

  • uszczelnianie połączeń między rurami

  • montowanie urządzeń sanitarnych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podanym stanowisku

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy

  • samodzielność,dobra organizacja pracy

  • mile widziane prawo jazdy, samochód na wyjazd

Warunki zatrudnienia:

  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j.niemiecki)

  • atrakcyjne wynagrodzenie 11-12 euro brutto/h+dieta/dodatek przeznaczona na zakwaterowanie i dojazd do pracy (ok.20/21 dni pracy  900-1000 euro netto)

  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

Pensja:
Lokalizacja: Bawaria, Badenia-Wirtembergia
Firma: BestHill Work
Oferta pracy Hydraulik Team 2 osoby może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 250 razy | 22-11-2017