Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Hydraulik praca od zaraz!

BestHill Work to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.(16434)Obecnie dla naszego klienta niemieckiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik

Opis stanowiska:

  • montaż i instalacji  wodnej i kanalizacyjnej

  • instalacja grzejników,bojlerów

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego min A2

  • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

  • świadczenia socjalne na terenie Niemiec

  • wynagrodzenie: stawka godz.+ dieta

  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

  • pomoc w organizacji wyjazdu ze strony BestHill Work

osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 14 677 29 28 lub 799 756 165

lub proszę przesłać aplikację. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: BestHill Work
Oferta pracy Hydraulik praca od zaraz! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 276 razy | 26-05-2017