Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Hydraulik, Norymberga

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja  profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania

  • naprawa instalacji wodnych

  • biały montaż

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe

  • znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy Kat.B

Oferujemy:

  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j.niemiecki)

  • atrakcyjne wynagrodzenie 12 e brutto/h+ dieta/dodatek (ok.20/21 dni pracy  od 800-840 euro netto przeznaczona na zakwaterowanie i koszty dojazd do pracy)

  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

  • stały kontakt  ze strony BestHill Work

Pensja:
Lokalizacja: Norymberga
Firma: BestHill Work
Oferta pracy Hydraulik, Norymberga może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 255 razy | 24-11-2017