Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych, Bregenz Austria

Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych, Bregenz AustriaHydraulik, Monter instalacji sanitarnych, komunikatywny niemiecki i auto, Bregenz Austria

Opis / Obowiązki:
- Miejsce pracy: region Vorarlberg Austria, różne miasta jak Bregenz, Dornbirn, Bludenz, Feldkirch i Lichtenstein
- Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
- Umowa o pracę na okres stały z austriacką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Dornbirn
- Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
- Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
- Główne zadania:
- Instalacja ogrzewania
- Instalacje sanitarne
- Zakładanie klimatyzacji
- Biały montaż

Wymagania:
- Wyuczony zawód o profilu hydraulika, montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły, dyplom czeladnika lub mistrza)
- 2-letnie doświadczenie zawodowe
- Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego
- Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszknia do pracy
- W przypadku ekipy 2-osobowej, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić dobrze po niemiecku

Oferujemy:
- Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
- Wynagrodzenie brutto na montażu wynosi: 12, 57 do 13,61 euro
- + Dieta netto 26, 40 euro / dzień pracy (ok. 550 euro netto miesięcznie)
- Wynagrodzenie miesięczne netto od 2080 do 2180 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
- + 13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 4160 do 4360 euro
- + Zwrot kosztów paliwa za pierwszy przyjazd do pracy
- Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.
Pensja: 2080 do 2180 euro netto
Lokalizacja: Dornbirn, Austria
Firma: Agencja Pracy PolFach
Oferta pracy Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych, Bregenz Austria może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Austria >> Dam pracę

| Czytano 669 razy | 18-10-2018