Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Hydraulik instalator co ze znajomością języka niemieckiego

Hydraulik instalator co ze znajomością języka niemieckiegoJesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej - posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

HYDRAULIK INSTALATOR CO
ze znajomością języka niemieckiego OD ZARAZ !

Opis stanowiska pracy:
Prace hydrauliczne i instalacje gazowe na terenie całych Niemiec (Sttutgard, Witten, Heilbronn i inne)

Oferujemy :
-Stawka:
1) 9 euro netto + organizacja i bezpłatne zakwaterowanie
Lub
2) 13 euro netto (ale tutaj kandydat sam musi sobie opłacać zakwaterowanie
oraz je samemu zorganizować. (Pierwszy raz pomagamy w organizacji)

Dużo godzin pracy
Praca na długi okres czasu
Ubezpieczenie - zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę
Rozpoczęcie pracy od ZARAZ!

Wymagania:
*Wykształcenie jako hydraulik bądź doświadczenie na stanowisku hydraulika w ostatnich latach potwierdzone świadectwami pracy/ referencjami
*Znajomość języka niemieckiego (w stopniu minimum komunikatywnym) absolutnie wymagana!
*Własny samochód- dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na własną rękę.

Pensja:
Lokalizacja: Sttutgard, Witten, Heilbronn i inne
Firma: Euro work
Oferta pracy Hydraulik instalator co ze znajomością języka niemieckiego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Euro work | Czytano 5541 razy | 14-07-2014