Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Hydraulik - Alpy Francuskie

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze hydrauliki poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Hydraulik

Zakres obowiązków:

 - Montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania,

- Montaż elementów instalacji sanitarnych (umywalki, WC, wanny, prysznice, zlewozmywaki, krany), montaż różnego rodzaju zaworów,

- Montaż grzejników,

- Łączenie elementów sieci kanalizacyjnych,

- Prace instalacyjne wykonywane w budynkach mieszkalnych.

Wymagania:

 - Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku, min. 5 lat;

- Kierunkowe wykształcenie;

- Umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z planem;

- Samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie;  Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;

-Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową ;

- Dodatek żywieniowy (prime panier- 9,70 euro netto);

- Premia końca misji (wypłacana w każdym miesiącu);

- Dofinansowane zakwaterowanie;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Licencja Agencji nr 1954. Oferta pracy tymczasowej.

Lokalizacja: Brides Les Bains, Saint-Bon-Tarentaise, Echirolles, Salanches, Seynod
Firma: In Temporis Polska
Oferta pracy Hydraulik - Alpy Francuskie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 893 razy | 07-11-2016