Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Hostessa 15 zł/h brutto

Hostessa 15 zł/h bruttoGi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570, certyfikat ISO 9001: 2008.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HOSTESSA / MODELKA

Nr Ref.: Host/10
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
- Prezentowanie produktów firmy różnych renomowanych na świecie marek
- Udzielanie informacji klientom firmy i osobom zainteresowanym współpracą
- Aktywny udział w promocji marki na rynku
- Reprezentowanie firmy w efektywny sposób
- Wsparcie działań handlowych naszego Klienta podczas różnego rodzaju eventów, konferencji, etc.

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
- Minimum średnie wykształcenie
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Dobra dykcja
- Bardzo dobra prezencja
- Wysoka kultura osobista
- Umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku
- Komunikatywność
- Pewność siebie

Nasz Klient oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 15zł/h brutto
- Pełną wyzwań pracę dla renomowanych marek
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy z Klientem
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- Liczne szkolenia produktowe i stanowiskowe

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O PRZESYŁANIE CV NA ADRES MEILOWY praca.poznan@gigroup.com MILE WIDZIANE DODATKOWE ZDJĘCIA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: " Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."
Pensja: 15 zł/h brutto
Lokalizacja: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Kępno, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Rawicz, Szamotuły, Słupca, Turek, Wolsztyn, Września, Wągrowiec, Złotów, Środa Wielkopolska, Śrem
Firma: GI Group
Oferta pracy Hostessa 15 zł/h brutto może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 10569 razy | 24-11-2013