Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Holandia: Pracownik magazynowy

IFlexS Sp. z o.o. jest Międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 273.

Na polskim rynku działamy już ponad 13 lat. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy na terenie Holandii i Polski. Pomagamy również w odzyskaniu podatku zapłaconego na terenie wielu krajów Europy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Opis stanowiska:

  • realizacja zamówień

  • pakowanie

  • dbanie o porządek na magazynie

  • układanie towaru

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w zależności od działu)

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy

  • mile widziane osoby młode

  • mile widziane polskie ubezpieczenie zdrowotne

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia

  • zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych

  • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy)

  • wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową,  w nadgodzinach, dni wolne itp.)

  • stawki godzinowe uzależnione od wieku kandydata: *od  7,21 do 10,96 euro brutto (najwyższe stawki są dla operatorów wózków widłowych)

  • dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO)

  • bezpłatne doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych (zarówno w polskim jaki w zagranicznym urzędzie skarbowym)

  • umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące)

Pensja:
Lokalizacja: Alkmaar, Ede
Firma: IFlexS Sp. z o.o.
Oferta pracy Holandia: Pracownik magazynowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 535 razy | 29-11-2016