Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Frezer CNC - obróbka drewna

Frezer CNC - obróbka drewnaAgencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego Klienta szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wijchen

Opis stanowiska pracy:
- Obsługa frezarek CNC do obróbki drewna (Biesse).
- Praca z programami AutoCAD, BSolid oraz sterowaniem Biesse.
- Sprawdzanie jakości wykonanych detali.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie- ok. 520- 550 euro net/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia.
- Tygodniowe wypłaty.
- Zakwaterowanie w prywatnym, jednoosobowym pokoju.
- Pracę na długi czas w miłej atmosferze.

Wymagania:
- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Doświadczenie jako operator CNC przy obróbce drewna.
- Umiejętność czytania rysunku technicznego.
- Prawo jazdy i widziany własny samochód.
- Dyspozycyjność na dłuższy czas.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Frezer CNC - obróbka drewna

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pran
Oferta pracy Frezer CNC - obróbka drewna może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pran | Czytano 339 razy | 07-05-2019