Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Frezer CNC

Frezer CNCGP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Dla niemieckiego przedsiębiorstwa poszukujemy 6 Kandydatów na stanowisko:

Frezer CNC
nr referencyjny: FRE/07/17#8232;
miejsce pracy: 92637 Weiden / Bawaria#8232;

Opis stanowiska:
praca na stanowisku frezera CNC, sterowanie Heidenheim

Wymagania:
doświadczenie na stanowisku #8211; minimum 3 lata (sterowanie Heidenheim)
znajomość niemieckiego na poziomie podstawowym w mowie

Nasz Klient oferuje:
umowę o pracę na czas nieokreślony z 3-miesięcznycm okresem próbnym
48 h pracy tygodniowo od poniedziałku do soboty, nadgodziny z dodatkiem 25%, niedziele 50% dodatku
możliwość pracy 20 dni pod rząd z weekendami, a potem 10 dni urlopu ze zjazdem do Polski
atrakcyjne wynagrodzenie 12, 5-16, 5 eur brutto w zależności od doświadczenia
pracę 3-zmianową (6-14, 14-22, 22-6)
pomoc przy meldunku, ubezpieczeniu, otwarciu konta bankowego
zakwaterowanie 5 km od miejsca pracy #8211; koszt pracownika 250 eur
dostęp do Internetu
zaliczki po 2 tygodniach pracy
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: GP People
Oferta pracy Frezer CNC może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 461 razy | 21-07-2017