Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Frezer CNC (Heidenhain)

Frezer CNC (Heidenhain)PRAN nr cert.1223.
Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Gorinchem
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
-Obsługa i programowanie frezarek CNC (3-5 osiowych) z oprogramowaniem Heidenhain ITNC 530.
-Produkcja jednostkowa.
-Praca z elementami od małych do bardzo dużych rozmiarów.

Oferujemy:
-Wynagrodzenie #8211; 480 euro/40h netto #8211; wypłaty tygodniowe.
-Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie
-Praca na długi okres czasu.
-Opieka koordynatorów.

Wymagania:
-Doświadczenie w obsłudze i programowaniu frezarek CNC z oprogramowaniem Heidenhain.
-Min. komunikatywna znajomość j.angielskiego.
-Własny samochód.
-Możliwość rozpoczęcia od zaraz.

Pensja:
Lokalizacja: Gorinchem
Firma: Pran
Oferta pracy Frezer CNC (Heidenhain) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pran | Czytano 434 razy | 26-05-2017