Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Finanse dla Młodych - Pracuj w Zespole Marzeń

Finanse dla Młodych - Pracuj w Zespole MarzeńJesteśmy zespołem ludzi z pasją do pomagania ludziom.
Nasza misja to dobro i zadowolenie klienta.
Praca z nami to możliwość rozwoju w branży finansowej i osiąganie sukcesów w przyjaznym zespole ludzi młodych i zorientowanych na sukces.

Obecnie poszukujemy dwóch osób na stanowisko:

Doradca Finansowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

aktywne pozyskiwanie klientów
profesjonalna obsługa klientów
budowanie dobrego wizerunku firmy

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, A JEDYNIE:

wykształcenia minimum średniego
wysokiej kultury osobistej
zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
bardzo dobrej organizacji czasu pracy
chęci rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
prawo jazdy kat. B mile widziane

ZAPEWNIAMY

podstawę finansową + prowizje od sprzedaży
szkolenia produktowe
opiekę i wsparcie kierownika
narzędzia niezbędne do pracy
przyjazne środowisko pracy
pracę w pełnym wymiarze godzin

CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".
Pensja:
Lokalizacja: Lubań, Zgorzelec, Bogatynia, Bolesławiec
Firma: AK FINANSE
Oferta pracy Finanse dla Młodych - Pracuj w Zespole Marzeń może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4659 razy | 07-10-2015