Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Elektryk - technika budowlana

Elektryk - technika budowlana Miejscowość: okolice miasta Biberach (małe miasto), Niemcy
Numer oferty: 03/49/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: elektryk techniki budowlanej

Opis / Obowiązki:
#183;Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
#183;Długotrwała umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (mały zakład kilkuosobowy)
#183;Praca jest stacjonarna. Zlecenia do 30 km w obrębie siedziby firmy
#183;Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 do 17), ok. 180 do 210 godz./ mies.

Główne zadania:
-Montaż i podłączenie instalacji budowlanych i szaf rozdzielczych
-Kontrola funkcjonalności
-Serwis i naprawa

Wymagania:
-Wyuczony zawód elektryka (świadectwo czeladnika lub mistrza)
-Doświadczenie przy elektryce budowlanej, instalacjach elektrycznych !
-Samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie pracy bez nadzoru
-Umiejętność czytania i pracy według planów technicznych jest zalecana
-Dobra znajomość języka niemieckiego
-Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy
-Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)

Nasza oferta:
-Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
-Stawka godzinna brutto: 14 do 16 euro (w okresie próbnym). Następnie 17 do 18 euro
-Zarobek miesięczny netto ok.1800 do 2200 euro (w okresie próbnym)
-Wypłata wszystkich nadgodzin
+ Dieta 300 euro miesięcznie (na mieszkanie)
-Mieszkanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (ok. 300 euro)
Pensja: 14 - 16 euro brutto/h
Lokalizacja:
Firma: CoronaSilesia
Oferta pracy Elektryk - technika budowlana może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 436 razy | 06-12-2017