Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Elektryk-monter linii napowietrznych (MSH/01/17)

Elektryk-monter linii napowietrznych (MSH/01/17)WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Elektryk-monter linii napowietrznych
Limburgia

Opis stanowiska:

Montaż linii napowietrznych niskiego napięcia (praca na wysokości - wspinaczka).

Prowadzenie/ciągniecie kabli.

Wdmuchiwanie światłowodu.

Drobne prace ziemne.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.

Wykształcenie kierunkowe - zawodowe lub techniczne.

Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

Własny samochód - mile widziany.

Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Dyspozycyjność oraz sumienność w pracy.

Oferujemy:

Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.

Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.

Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.

Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.

Gwarantowane 40 godzin pracy (możliwość nadgodzin).

Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!
Pensja:
Lokalizacja: Limburgia
Firma: Weegree
Oferta pracy Elektryk-monter linii napowietrznych (MSH/01/17) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 399 razy | 21-02-2017