Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Elektryk, malarz, stolarz

Elektryk, malarz, stolarzOferujemy:
#10625;Atrakcyjne wynagrodzenie
#10625;Umowę z austriackim/niemieckim pracodawcą
#10625;Zakwaterowanie
#10625;Ubezpieczenie
#10625;Stałą opiekę polskiego koordynatora
#10625;Pomoc w organizacji wyjazdu
#10625;Transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Zakres obowiązków:

#10625;Prace w warsztacie stolarskim
#10625;Wykonywanie instalacji budowlanych/ przemysłowych
#10625;Cięcie i obróbka powierzchni drewnianych
#10625;Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:
#10625;Doświadczenie na stanowisku
#10625;Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
#10625;Prawo jazdy mile widziane
#10625;Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
#10625;Odpowiedzialność
#10625;Dokładność
#10625;Elastyczność

Dlaczego Active Medica:
#10625;Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
#10625;Jesteśmy już 5 lat na rynku
#10625;Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
#10625;Pomogliśmy już wielu kandydatom

Szybkie kroki do podjęcia pracy
1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info activemedica.eu

Prosimy o załączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Active Medica Personal Sp. z o.o., Sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Pensja: 8000 zł
Lokalizacja:
Firma: ABC Work
Oferta pracy Elektryk, malarz, stolarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 637 razy | 21-10-2016